Parę lat temu, przed dziewięćdziesiątymi urodzinami „Naszej Księgarni”, wydawnictwo postanowiło wznowić najpiękniejsze wiersze i opowiadania z serii „Poczytaj mi, mamo”. Wybrane z nich ilustracje możecie obejrzeć na wystawie prezentowanej w naszej bibliotece.
Wystawa została przygotowana zwłaszcza dla najmłodszych czytelników – dopiero odkrywających świat, który pokochali ich rodzice. Ale zapraszamy wszystkich. Także dorosłych, z nostalgią wspominających swoje poczytajki, oddane bratu czy siostrze albo zaginione podczas przeprowadzek. Każdy powód jest dobry, aby przypomnieć sobie dzieciństwo, które tak naprawdę nigdy nas nie opuściło. Wymknęło się tylko na strych, zdrzemnęło za półką z książkami...

BIP© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna