Czytanie to kochanie!
Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Biblioteki z największą liczbą głosów obdarujemy zestawami książek i wygodnymi pufami.

Do dzieła – głosuj między 2 a 31 października br. pod adresem: wspólneczytanie.pl na naszą bibliotekę!

Oprócz bibliotek Kinder Mleczna Kanapka obdaruje też rodziców z dziećmi! Aż 40 000 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki trafi do Was, abyście mogli je wspólnie czytać.

wspolneczytanie.pl

BIP© 2017 Miejska Biblioteka Publiczna