Łączy techniki, eksperymentuje, miesza ze sobą formy wyrazu. Pisze, gra, maluje, czasem nawet śpiewa. W 2014 roku zaskoczył świdniczan swoją debiutancką powieścią “Wanna”, wywołując burzliwe dyskusje jej eksperymentalną formą i kontrowersyjną tematyką. 1 marca 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Franciszkańskiej odbył się wernisaż prac “Realna Iluzja” ...

Czytaj więcej...

Podczas warsztatów poświęconych rozwojowi Świdnicy, jakie w ubiegłym tygodniu odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, odbył się wernisaż wystawy „Niezwykłe Dolnoślązaczki”, przygotowanej na 100-lecie praw wyborczych Polek przez Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet wspólnie z Regionalnym Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Parę lat temu, przed dziewięćdziesiątymi urodzinami „Naszej Księgarni”, wydawnictwo postanowiło wznowić najpiękniejsze wiersze i opowiadania z serii „Poczytaj mi, mamo”. Wybrane z nich ilustracje możecie obejrzeć na wystawie prezentowanej w naszej bibliotece.

Czytaj więcej...

5 - 30 listopada 2018 r.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy.

Czytaj więcej...

5 października odbył się wernisaż wystawy Edwarda Dwurnika zorganizowanej przez Państwową Galerię Sztuki w Sopocie, Agencję Zegart, Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy oraz Świdnicki Ośrodek Kultury. Wystawa będzie prezentowana w Galerii Fotografii oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy.

Czytaj więcej...

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna
im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy

Polityka prywatności / Cookies

Klauzula informacyjna
Partnerzy:


 


 

 

 
         

 Wspierają nas:

 

      

         
 

 

 
         

 

Kontakt

ul. Franciszkańska 18, 58-100 Świdnica
tel/fax. 74 640-09-46, mbp@mbp.swidnica.pl
NIP 884-001-01-28