W dniach od 5 do 8 czerwca po Dolnym Śląsku wraz z animatorami jeździło 9 twórców książek dla dzieci i młodzieży: Paweł Beręsewicz, Anna Czerwińska-Rydel, Agnieszka Frączek, Ewa Karwan-Jastrzębska, Emilia Kiereś, Renata Piątkowska, Katarzyna Ryrych, Agnieszka Tyszka oraz artystyka pędza i ołówka Joanna Zagner-Kołat. Ponad 130 uczestników biegu wokół rynku i mnóstwo dobr ...

Dziesięciu autorów literatury dla dzieci i młodzieży, ponad 130 uczestników biegu wokół rynku i mnóstwo dobrej zabawy – za nami XVI finał dolnośląskiej akcji „Z książką na walizkach”. Tym razem gospodarzem imprezy była Świdnica i Miejska Biblioteka Publiczna.

06.06.2019 roku w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z pisarką literatury dziecięcej Panią Agnieszką Frączek. Zostało ono zorganizowane w ramach XVI edycji akcji Z książką na walizkach, czyli Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI edycji akcji Z książką na walizkach, czyli Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami. Jest to największa impreza promująca czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku.

Regulamin 13. Dolnośląskiego Turnieju Młodych Recenzentów pod hasłem „NA ROZGRZEWKĘ KSIĄŻKA – Mistrzowie literatury (na start!)” zorganizowanego w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”.

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna